לעבור באתר הכרויות בדרך לחתונה - justwedding.co.il

חתונה
ארגון חתונה
חתונה

לעבור באתר הכרויות בדרך לחתונה

לעבור באתר הכרויות בדרך לחתונה

לעבור באתר הכרויות בדרך לחתונה

בשנים האחרונות השימוש באתרי הכרויות לצורך מציאת בן זוג וזוגיות ארוכת טווח הופך נפוץ יותר ויותר. לאתרי הכרויות הייתה בעבר תדמית שלילית של אתרים שנועדו לצורך סטוצים בלבד, אך במהלך השנים האחרונות השתנתה מגמה זו ומספרם של אתרי ההכרויות רק הולך וגדל וכך גם מספר המשתמשים באתרים אלו. אתרי ההכרויות מספקים פתח להכרות עם כמות גדולה מאוד של אנשים שלא היה ניתן להגיע אליהם בעבר. בנוסף, השימוש באתרי הכרויות מפוגג את המבוכה או אי הנעימות הכרוכה בהכרות פנים אל פנים והוא הופך את עולם ההכרויות לנוח ונגיש יותר עבור קהל גדול. מי שמחפש בן זוג למטרת חתונה יכול בהחלט לעשות זאת באמצעות אתרי הכרויות, ולראייה המספר ההולך וגדל של זוגות נשואים שהתחתנו לאחר שהכירו דרך אחד מהאתרים הרבים הקיימים כיום. יחד עם זאת, צריך לקחת בחשבון שהגלישה והחיפוש אחר בן זוג פוטנציאלי באתר הכרויות מצריכים השקעה של זמן ומאמץ לצד מיומנויות מסויימות, כלים שיכולים לזרז את תהליך ההכרות ולעזור לנו למצוא את החצי השני כמה שיותר מהר. להלן מספר טיפים להתנהלות נכונה באתר הכרויות.
איך למצוא חתן או כלה דרך אתר הכרויות
בשלב הראשון יש ליצור כרטיס אטרקטיבי. אם בחיים ה"אמיתיים" מה שיוצר את הרושם הראשוני זה המראה, הכריזמה ואפילו הריח, הרי שבאתרי הכרויות זהו תפקידו של הכרטיס האישי. כרטיס אישי טוב חייב להיות מושקע, מקורי ואטרקטיבי, הבנוי באופן כזה שימשוך את תשומת ליבם של בני זוג פוטנציאליים מתאימים. כרטיס של אתר הכרויות צריך להציג את הפרטים הביוגרפיים הבסיסיים כמו גיל, מצב משפחתי, השכלה ומקום מגורים, ורצוי שיהיה מדויק ככל הניתן ולא מפוברק. מעבר לזאת, על הכרטיס לשקף את האישיות שלכם. אם אתם מחפשים קשר רציני - ציינו זאת בכרטיס. פרטו מה אתם מחפשים בבן/ת זוג פוטנציאליים, איך אתם מתארים מערכת יחסים אידיאלית, איזה דברים רומנטיים אתם אוהבים לעשות וכד'. רצוי לנקוט בגישה חיובית ולא להתמקד בדברים שליליים (מה אתם לא אוהבים לעשות, מה דוחה אתכם בבן הזוג וכו').
כדי להצליח למצוא קשר רציני דרך אתר הכרויות רצוי לצרף תמונה לכרטיס האישי. תמונה טובה מעלה את מספר הפניות או התשובות ומעלה את הסיכוי להצלחה. רצוי שהתמונה תהיה באיכות טובה, עדכנית, ומציגה באופן ברור את הפנים. אם ניתן להעלות יותר מתמונה אחת העלו תמונה של הפנים וגם תמונת גוף מלאה. אל תשכחו לחייך!
טיפ נוסף וחשוב לא פחות הוא להיות פעיל וליזום שיחות. היו זמינים לצ'אטים, ענו מהר לפניות ותגובות והתמידו בהשתתפות פעילה באתר. הכרות דרך אתר הכרויות זו עבודה לשמה וככל שתשקיעו בה יותר כך תקבלו יותר תוצאות. אז אם אתם רוצים להתחתן, כדאי שתפנו לכך מזמנכם. הפנייה לאנשים באתרי הכרויות צריכה להיות שנונה, מעניינת ומקורית. הימנעו מבנאליות או התחכמות יתר. השקיעו וקראו את הכרטיס של האדם אליו אתם מתכננים לפנות והתייחסו לפריט מידע מסוים מהכרטיס שלו בפנייה שלכם אליו. כך תיצרו את הרושם שאתם מתעניינים בו באופן רציני ושהשקעתם זמן בלנסות ולהכיר אותו לפני שפניתם.
עכשיו נותר רק להיאזר בסבלנות (ובאמונה) ולהמשיך לנסות עד שתמצאו את הקשר המיוחל שיוביל לחתונה. שיהיה במזל!
הקמת אתריםallnet4u - פתרונות אינטרנט חכמים

 

  כל הזכויות שמורות רק חתונה 2010